Бокс

Тренування з боксу, це кращий спосіб стати сильніше, загартувати волю і виховати характер. Ефективність і популярність цього виду спортивних єдиноборств доведена поколіннями і навіть епохами: є артефакти з зображеннями боксує людей, що відносяться, практично, до всіх історичних періодів існування спільнот людей. Заняття боксом - це основа для розвитку бійця або просто людини, здатного не мерзнути в відповідальний момент і постояти за себе і своїх близьких.

Чому бокс?
Людині, яка не займалася раніше контактними видами єдиноборств, складно вибрати відповідну для себе секцію. Тим більше складним і вимагає певної сміливості здається вибір на користь занять боксом для початківців. Однак досвідчені люди (і наш колектив в їх числі) переконані, що тренування з боксу - кращий спосіб перемогти свої страхи і почати власний шлях у світі єдиноборств. Ось наші причини так думати:

Бокс безпечний
На противагу поширеним міфам поспішаємо вас запевнити, що заняття боксом в нашому клубі гранично безпечні для здоров'я і самопочуття. Жоден досвідчений тренер (а у нас інші не працюють) не поставить новачка в спаринг і не дозволить жорстких дій учнів по відношенню один до одного. Більш того, навіть свідомо безпечні відпрацювання в парах проводяться тільки з використанням захисного спорядження.

Вчитися потрібно у кращих
Вчитися джазу потрібно в Нью-Йорку, серфінгу - на Гавайях, а боксу - в Україні. Об'єктивно у нас була і залишається одна з кращих шкіл боксу у світі. Тому, якщо ви шукайте дійсно досвідченого і знаючого тренера, то ви легко можете зустріти його на тренуваннях з боксу, наприклад, в нашому клубі або будь-якому іншому місті країни. Чого не можна сказати про низку інших, більш екзотичних для наших широт видах спорту.

Відмінний спосіб завжди бути в формі
У вас сидяча робота? Потрібно скинути зайві кілограми? Ваше відображення в дзеркалі різко контрастує з очікуваною формою? - Тренування з боксу для початківців допоможуть краще будь-яких дієт і фітнесу!

 Основа будь-якої самооборони
Заняття боксом для дорослих і дітей - найшвидший шлях отримати ефективні і самодостатні навички для самооборони на вулиці. Потім ці навички можна і потрібно розширювати за рахунок інших технік і дисциплін. Однак швидше ніж на боксі захищати себе вас не навчать ніде.

 Цінний життєвий досвід
Просто ризикніть і спробуйте, що таке втома після справжнього чоловічого спорту, емоції і напруга спарингу, радість від явного поліпшення своєї форми і бойових навичок. Бокс в клубі «Бастіон» дозволить пережити цілий калейдоскоп нових вражень і відкрити нові грані в самому собі!

Тренування з боксу для дітей і дорослих: чому наш клуб ?
При виборі конкретного клубу для занять боксом для дітей і дорослих мають значення, за великим рахунком, тільки два фактори: умови і тренерський склад. Ми постаралися і високо підняли планку якості як по одному, так і по іншому напрямку.

Ось наші переваги:

Обладнаний зал в зручному місці
Оцінити зал ви можете по фотографіях на сайті. Наш клуб має різноманітні боксерські мішки, груші, настінні подушки, тренажери для розвитку силових та вибухових характеристик удару, ринг, роздягальні, душові.

Відмінний тренерський склад
Заняття боксом проводять майстри високої кваліфікації з великим досвідом тренерської діяльності і видатними досягненнями в якості спортсменів. Вони терпляче і зі знанням справи допоможуть кожному оволодіти мистецтвом захисту і нападу під назвою бокс.

Зручний розклад занять
Групи боксу для дітей та боксу для дорослих сформовані таким чином, щоб зручно було дістатися в зал після роботи або навчання.

Програми тренувань для будь-якого рівня
Програми тренувань формуються з урахуванням наявної загально-фізичної та спеціальної підготовки спортсменів. Також враховуються цілі займаються - підтримання фізичної форми, постановка удару, підготовка до змагань різного рівня і т. д. Кожен знайде групу і тренера для своїх завдань і цілей.

Бокс для дітей: наскільки це безпечно?
Заняття боксом для дітей в обладнаному залі під керівництвом досвідченого тренера не несуть ніякої небезпеки їх здоров'ю. Підготовка спортсмена - тривалий і добре вивчений шлях. Про умовний небезпеки для здоров'я можна говорити лише на етапі тренувань і участі в змаганнях по «дорослим» розрядами. Коли ми говоримо про дитячі заняттях, то мова йде, в першу чергу, про виховання характеру, отримання навичок дисципліни і відповідальності, розвиток наявних фізичних даних. Все це - критично необхідні для нинішнього покоління дітей характеристики. 

Віддаючи дитину на бокс, ви посилаєте її не навчиться битися, а стати сміливою, сильною, витривалою людиною, яка навчиться долати труднощі і виходити переможцем зі складних життєвих ситуацій. Отримати ті навички, без яких неможливо досягти успіху, який би рід діяльності не вибрала дитина у майбутньому. 

Бокс для дорослих: набираємо форму
Запрошуємо відвідати секцію боксу для початківців дорослих в нашому клубі. Ці заняття дадуть вам масу корисних навичок. Але головне - ви завжди будете в формі! Бокс для початківець, це кращий спосіб познайомитися зі світом спортивних єдиноборств і поліпшити свою фізичну форму. Ласкаво просимо!