Боротьба

Вільна боротьба
Кожен дитина, незалежно чи то хлопець або дівчина повина бути сміливою і сильною, тому багато батьків намагаються направити енергію дітей у потрібне русло. Одним з відмінних варіантів для цього є заняття з вільної боротьби. Такі заняття розвивають гнучкість, спритність, силу і звичайно ж сміливість у кожній дитині. Вільна боротьба дуже позитивно впливає не тільки на здоров’я, але і на психологічний стан. Дитина навчиться як необхідно застосовувати силу і буде завжди впевненою. Підтримуйте свою дитину і тоді у неї обов’язково все вийде.

Боротьба вільна  (англ. Free-style wrestling)  - це єдиноборство двох спортсменів, спорт для справжніх і мужніх чоловіків. Недарма цей вид боротьби має багато прихильників у всьому світі, які захоплюються сміливістю, стійкістю і величезною силою волі спортсменів. 
Вільною боротьбою займаються і жінки. У застосуванні до жінок її часто називають просто "жіноча боротьба" - women wrestling, female wrestling, college women wrestling). 
Боротьба, як і всі інші види спорту, підпорядкована правилам, які визначають «закон гри» та практику поєдинку. Ці правила застосовуються в усіх стилях сучасної боротьби  під контролем ФІЛА (Міжнародна любительська федерація боротьби). За допомогою різних технічних прийомів (захватів, кидків, переворотів, підніжок, підсікань тощо) кожний із суперників прагне покласти іншого на лопатки й домогтися чистої перемоги (туше, від фр. touche - торкнутися) або перемоги за очками (кожний вдало проведений прийом оцінюється певною кількістю балів).

Особливості занять з вільної боротьби
Вільна боротьба має свої правила, суперники намагаються здобути перемогу один над одним за допомогою кидків, переворотів, захоплень та інших дозволених елементів. Для багатьох батьків важливим є і те, що тут не використовується ударна техніка, яка може нашкодити дитині, тому подібні заняття не тільки розвивають, але і є повністю безпечними для дітей.